Prodajna izložba i nedjelja Župnog caritasa‏

U nedjelju 10. studenoga obilježena je nedjelja Župnog caritasa. Svake druge nedjelje u mjesecu održava se nedjelja caritasa – kršćanske djelotvorne ljubavi. Jedan mjesec prikupljaju se prilozi za potrebe pučke kuhinje, a drugi mjesec za potrebe korisnika Župnog caritasa. Ove smo nedjelje prikupljali priloge za kupnju drva za ogrijev korisnicima caritasa. Naime za korisnike našeg caritasa naručeno je, kupljeno i ispiljeno 50 dužnih metara drva.Nedjelja Župnog caritasa - 6

Istovremeno održana je i prodajna izložba caritasa. Nekoliko puta godišnje održava se ovakva izložba s ciljem ponude, po vrlo pristupačnim cijenama, i kupnje rabljene odjeće, obuće i igračaka. Sav prihod s ove izložbe također je bio namjenjen za kupnju drva za ogrijev.

Hvala svim volonterima našeg Župnog caritasa, kao i svima koju su pomogli u postavljanju izložbe, a osobito onima koji su svojim darom pomogli ovu plemenitu akciju.

Galerija slika:

Možda će vas zanimati...