Zajednica mladih

Zajednica mladih naše župe okuplja srednjoškolsku, studentsku i radničku mladež. Nas mlade prije svega okuplja želja za izgradnjom vlastite vjere i duhovnosti, ali i zajedništva. Susreti Zajednice mladih održavaju se svakog četvrtka u Klubu mladih bl. Ivana Merza s početkom u 20 sati. Svakoga se četvrtka obrađuju različite teme na različite i kreativne načine kroz koje mladi dobivaju ono što će im i u kasnijem životu zasigurno biti od koristi. Također često dolazi i do iznošenja zanimljivih osobnih iskustava kao i zanimljivih rasprava koje su svakako na izgradnju svih koji u njima sudjeluju. Druženje mladih ne završava samo na razradi tema već se nerijetko nastavlja uz društvene igre ili neku drugu zabavu. Važno je i istaknuti da zajednica mladih ne djeluje samo na razini župe već sudjeluje i na programima koji se nude na razini pastorala mladih Zagrebačke nadbiskupije.

Voditelj zajednice: vlč. Marko Čolić

mladi@zupa-svjosip.hr