Molitvena zajednica Marijina pohođenja Elizabeti

Molitvena zajednica Marijinog pohođenja Elizabeti okuplja članova na zajedničkim susretima molitve i slavljenja svete mise. Članovi zajednice sudjeluju u različitim karitativnim aktivnostima u župi i izvan nje. Zajednica također organizira hodočašća u poznata marijanska svetišta (Marija Bistrica, Međugorje, Sinj) kao i u ostala svetišta (Ludbreg). Mlađi i stariji članovi zajednice “u živo” predmole krunicu na Radio Mariji.

Molitvena zajednica Marijinog pohođenja Elizabeti ne okuplja samo župljane već i vjernike i molitelje s područja cijele Zagrebačke nadbiskupije, ali i šire. Svetu misu predvode dijecezanski svećenici iz nadbiskupije ili iz redovničkih zajednica (franjevci, salezijanci).

Molitvena zajednica okuplja se svakog četvrtka u crkvi s početkom u 15 sati. Sveta misa počinje u 16 sati.

Voditelj zajednice: Drago Frkanec

marijino.pohodjenje@zupa-svjosip.hr