Ministrantska zajednica

Ministrantska zajednica okuplja dječake koji žele služiti Isusu kod oltara. Brojimo tridesetak malih i velikih ministranata. Godine nam nisu važne, važno je imati čisto i radosno srce.

Ministrantska služba je uzvišena, jer ministrant kod oltara služi Bogu, svećenicima i župnoj zajednici. Ministrant pomaže vršiti najsvetiju službu u Crkvi. Ministranti imaju jasan cilj, a to je služiti Bogu i biti širitelje Radosne vijesti gdje god se nalazimo, u crkvi, obitelji, školi, ulici… To pokazujemo redovitim ministriranjem kod euharistijskih slavlja i svojim dolascima na pobožnosti (sveta krunica, klanjanje, križni put i dr.), a uključujemo se i u ostale aktivnosti naše župe kako bi “svi bili jedno”.

Ministrantska zajednica okuplja se nedjeljom iza svete mise u 9 sati u sakristiji.

Voditelja zajednice: Dražen Brodarić, 091-2147-302
Animator zajednice: Domagoj Škvorčević