Caritas ponuda – potražnja

Caritas župe sv. Josipa… pomoć korisnicima u svim njihovim životnim situacijama!

Ovdje možete vidjeti aktualne potrebe korisnika župnog Caritasa za konkretnim stvarima i uslugama.

Ovdje također možete ponuditi svoje stvari i usluge koje bi bile od pomoći našim korisnicima. Bilo da ih trenutno tražimo ili ih želite ponuditi ako se nađe netko u potrebi.

• ako imate neki funkcionalan, ispravan predmet, kućanski aparat, upotrebljiv namještaj ili bilo koju stvar koja se koristi u svakodnevnom životu
  • ako ste u prilici pomoći radovima ili uslugama
  • i sve to spremni ste darovati bližnjemu u potrebi…

onda Vas molimo da ispunite obrazac PONUDE ili nam se obratite na naš e-mail caritas@zupa-svjosip.hr

Vašu zaprimljenu ponudu razmotrit ćemo s obzirom na potrebe naših korisnika te Vas u razumnom roku kontaktirati.

Unaprijed hvala na svakom Vašem daru!

TRENUTNO POTRAŽUJEMO:

Perilicu rublja