Zbor Izvor

Mi smo zbor mladih Izvor i u našoj župi djelujemo već više od dva desetljeća. Ljubav prema sakralnoj glazbi i pjevanju s ostatkom zajednice dijelimo od 1993. godine kada je naša vrijedna maestra Ivana Jelinčić kao krizmanica počela voditi zbor.

Zborsko pjevanje njegujemo dva puta tjedno, ponedjeljkom i srijedom u 20 sati, kada se sastajemo u dvorani Augustina Holija i uvježbavamo repertoar.  Osim što se volimo uzdizati u duhovnoj glazbi, jer znate onu „tko pjeva taj dvostruko moli“ :), ponekad ćete iz naših grla čuti gospel i popularne pjesme domaćih i stranih izvođača.

Izvorov događaj tjedna svakako je nedjeljno podnevno misno slavlje, kada s crkvenog kora radosno naviještamo Božju riječ.

Biti dio Izvora znači biti dio obitelji, sve to zahvaljujući dragom Bogu koji nas svakog tjedna okuplja u župi gdje dijelimo mnoge lijepe trenutke.

Voditeljica zbora: Ivana Jelinčić

izvor@zupa-svjosip.hr