Proslava sv. Cecilije

ProslavaSvCecilija_2014U subotu 22. studenoga članovi pjevačkih zborova naše župe proslavili su sv. Ceciliju, svoju zaštitnicu.
Proslava je započela duhovnom obnovom koju je predvodio karmelićanin o. Vjenceslav Mihetec. Nakon tri predavanja o “vježbanju” duha, molitvi i kršćanskom svjedočenju, uslijedila je svečana sveta misa koju je predvodio o. Mihetec. Nakon mise župnik Damir čestitao je svim pjevačima i sviračima njihov dan, zahvalivši pritom na njihovoj zauzetoj ljuvbavi u predvođenju liturgijskog pjevanja na misama. Skvorc_35godinaRada_2014Nakon zahvale zborašima, župnik se zahvalio Josipu Škovorcu, voditelju Mješovitog zbora na trideset i pet godina vođenja zbora.
Proslava se nastavila u dvorani A. Holija zajedničkim druženjem gdje su poseban doprinos dali članovi tamburaškog orkestra naše župe.
Snimku duhovne obnove možete vidjeti na župnom youtubu.

Možda će vas zanimati...