Obiteljski izlet u Sveti Križ Začretje

U subotu 27. svibnja 2017. članovi zborova Iskrice i Izvor, ministranata, Obiteljske zajednice, dječje zajednice Susret, liturgijske grupe “Djeca bl. Marija Petković” i Kolpinške obitelji sv. Josipa uživali su na izletu u župi Sveti Križ Začretje iz koje potječe naš bogoslov Alen.
Nakon svete mise koju je predvodio naš župnik Damir na predivnom proplanku kapele svetog Vida na 366 metara nadmorske visine širili su se osmijesi, pogledi na cijelo Zagorje, ali i miris ćevapa i kobasica koje su na roštilju pripremali majstori Miro i Miki uz svesrdnu pomoć boljih polovica i ostalih. Uz djecu, sestru Kristinu i kapelana Josipa, u malom nogometu okušali su se i očevi, na kraju bez većih posljedica, unatoč strepnji njihovih supruga. Svi zajedno na kraju su u igrama „Skitam jajem na žlici“ i „Jurimo nas 2 s 3 noge“ izvojevali pobjedu rezultatom 1:1, baš kao i u tradicionalnoj tomboli u kojoj također nije bilo gubitnika.      

Fotogalerija

Možda vam se sviđa...