Zbor “Izvor” u Međugorju

Zbor “Izvor” Župe sv. Josipa 25. i 26. studenog otputovao je u Međugorje gdje je sudjelovao na proslavi 20 godina rada radijske postaje “MIR – Međugorje”. Slavlje je započelo s molitvom krunice te svetom misom koju je predslavio fra Iko Skoko, a veselje se nastavilo u dvorani Ivana Pavla II. U suradnji s fra Marinom Karačićem, Zbor Izvor premijerno je otpjevao novi singl “Svome sinu nas povedi” kojeg publika od nedavno može čuti na frekvenciji 106,3, ali i skladbu mladog i talentiranog Vige Kovačića “Ave Maria”.

Brojni glazbenici uz zbor Izvor i radijski voditelji tako su zajedničkim koncertom obilježili dugogodišnji rad postaje zahvaljujući kojoj od 1997. brojni vjernici iz čitavog svijeta mogu pratiti vjerski sadržaj i misna slavlja iz poznatog marijanskog svetišta – Međugorja.

Pjesmu “Svome sinu nas povedi” možete poslušati na  

Martina Vazdar

foto: Radiopostaja “Mir” Međugorje

Fotogalerija

Možda vam se sviđa...