Proslava Majčinog dana 2017.

U nedjelju, 14. svibnja 2017. godine, na nedjeljnoj dječjoj misi u 9 sati obilježili smo Majčin dan. Naši najmlađi župljani ovom su prilikom zahvalili svojim majkama na ljubavi, radu i požrtvovnosti koje one nesebično daju.
Naš župnik Damir Ocvirk u svojoj se propovijedi sjetio svih majki naše župe i čestitao im njihov dan, te je dao par uputa djeci kako da svojim majkama ovaj dan učine posebnim.
Djeca iz liturgijske skupine „Djeca bl.Marije Propetog Isusa Petković“ pripremila su igrokaz naslova Majka- moj anđeo u kojem su pokazali da su majke naši zemaljski anđeli. Nakon igrokaza je slijedio niz dirljivih citata i misli o majkama.
Dječji zbor „Iskrice“ zahvalio je majkama onako kako oni najbolje znaju, a to je pjesmom.
Ovim, s puno ljubavi pripremljenim programom, majkama smo dali toliko zasluženo priznanje jer:
„Majčino je srce dječja učionica“.

Marija Pugar