Završena korizmena akcija “Obitelj za obitelj”

Početkom korizme, župni Caritas pokrenuo je, sada već tradicionalnu, karitativnu akciju ”Obitelj za obitelj” kojom je jedna obitelj složila paket za drugu obitelj naše župe, koja je u potrebi. Obiteljski paketi prikupljali su se tijekom korizme u za to predviđenoj košari u predvorju crkve. Akcija je trajala do blagdana Cvjetnice kako bi obiteljski paketi mogli biti podijeljeni korisnicima župnog Caritasa prije Uskrsa.
Zahvaljujući otvorenom srcu župljana i osjećaju za bližnjega, prikupljen je veliki broj prehrambenih namirnica, higijenskih i kućanskih potrepština  te je složeno ukupno 120 obiteljskih paketa.
Zahvaljujemo svima koji su na ovaj način doprinijeli da nečiji Uskrs bude radosniji! Iako je akcija završila, uvjereni smo da će njeni plodovi ostaviti trag, kako u srcima potrebitih, tako i svih darovatelja. 

Damir David, voditelj župnog Caritasa

Možda će vas zanimati...