Proslava dana braka

U nedjelju 10. veljače u našoj župi je proslavljen Dan braka. Poseban pečat proslavi dali su obnova bračnih zavjeta i predstava „Ljubav je u obitelji“. Tijekom svete mise u 9 sati bračni parovi imali su prigodu obnoviti svoja bračna obećanja i time ponovno jedno drugome obećati ljubav i vjernost koju su zapečatili sakramentom Ženidbe.
Nakon mise održana je predstava u kojoj su glumila djeca iz liturgijske grupe „Djeca Marije Petković“ uz glazbenu pratnju dječjeg zbora „Iskrice“. Predstava, koju je osmislila s. Kristina, govori o obitelji koja je zaboravila na Boga i time se otvorila mnogim poteškoćama, među kojima je na prvome mjestu nerazumijevanje i svađa. Ponovno otkrivanje Boga u obitelj donosi najmlađe dijete koje se priprema za prvu svetu pričest.

Možda će vas zanimati ...