Održana prodajna izložba župnog Caritasa

U subotu i nedjelju, 10. i 11. ožujka 2018. održana je prva ovogodišnja prodajna izložba župnog Caritasa. Posjetitelji su mogli izabrati, po vrlo pristupačnim cijenama, potpuno novu, nekorištenu sezonsku odjeću i obuću kao i razne kućanske potrepštine, ukrasne predmete, literaturu duhovnog sadržaja, slike, igračke za djecu te razne ostale sitnice za nadolazeći Uskrs.
Sav prihod prikupljen na prodajnoj izložbi namijenjen je za nabavu osnovnih prehrambenih namirnica za pakete koje korisnici Caritasa mjesečno primaju.
Izložba je bila otvorena od 8.30 do 20.30 te je protekla u vedrom ozračju i ugodnom župnom druženju, a ujedno je to bila i prilika da posjetitelji pobliže upoznaju rad našeg župnog Caritasa.
Zahvaljujemo se svima koji su na bilo koji način doprinijeli u organizaciji i postavljanju naše izložbe te svima koji vjerno podržavaju rad našeg župnog Caritasa kao vidljivog djela konkretne ljubavi prema potrebitima.

Damir David

Možda će vas zanimati...