Devetnica u čast sv. Josipu 2017. – šesti dan

Šesti dan devetnice sv. Josipu predmolili su Misionari Milosrdnog Isusa. U prisutnosti relikvije sv. Maksimilijana Kolbea molili smo za dar povjerenja u Božju providnost i zaštitu Bezgrješne za cijeli hrvatski narod, za naše obitelji, za sve zajednice u Župi, za naše svećenike, a posebno za sve neprijatelje Crkve. Svetu misu predvodio je fra Michael Pavić, župnik župe sv. Maksimilijana Kolbea, Bijenik. U propovijedi nam je, potaknut životom sv. Maksimilijana, ukazao na to kako uz pouzdanje u Bezgrješnu možemo sve; biti sličniji Kristu, trpjeti za drugoga, mijenjati najprije sebe, svoju obitelj, a onda i sve oko sebe. Nakon svete mise bilo je čašćenje relikvije sv. Maksimilijana Kolbea, sveca 20 st., franjevca konventualaca, utemeljitelja Vojske Bezgrješne. 
Sv. misu snimala je i Laudato TV, a prilog pogledajte danas 16.3.2017. u emisiji “Izdvojeno” u 18.10 sati.
 
Katica Sučić

 

Možda vam se sviđa...