Božićna predstava “Sin”

Uoči mise bdjenja na Badnjak 24. Prosinca 2018., izvedena je božićna predstava „Sin“ u kojoj su glumili roditelji iz naše Obiteljske zajednice i roditelji djece iz dječjeg zbora „Iskrice“. Ideja je proizašla iz želje da ovoga Božića roditelji daruju predstavu djeci i svim župljanima. Scenarij za predstavu osmislio je Tomislav Jelinčić, a tehničku i scensku podršku darovali su sami glumci.

U predstavi se pojavljuju suvremeni superjunaci (Bettman, Superman, Catwoman, Spiderman i Hulk) koji su zabrinuti zbog pojave novoga superjunaka Sina. Bojeći se za svoj položaj i ugled krenuli su u potragu za novim junakom. Na putu susreću trudnu Mariju i Josipa te pastire koji su krenuli vidjeti rođenje djeteta. Potaknuti primjerom pastira i pozivom anđela, superjunaci su krenuli vidjeti novorođeno dijete u kome su prepoznali pravog superjunaka, zapravo i više od toga: samoga Boga. Glazbom su predstavi upotpunili pjevači dječjeg zbora „Iskrice“. 

Možda će vas zanimati ...