Blagoslov obitelji 2019/2020

U petak 27. prosinca započinje godišnji blagoslov obitelji i pojedinaca u njihovim domovima. To je prigoda za susret vjernika sa službenikom Crkve u vlastitom domu. Ovaj oblik pohoda crkvenog službenika ponajprije podrazumijeva molitvu za blagoslov u obitelji i životu. To je trenutak i obiteljskog zajedništva – kada obitelj – zajedno sa svećenikom – moli za svoje potrebe i potrebe Crkve. Za taj događaj valja se pripremiti.
Voljeli bismo kada bi tom prigodom obitelj bila na okupu. Neka se okupi oko znakova naše vjere: upaljene svijeće, križa i Biblije. Po molitvi Krist na otajstven način pohađa vjernike, dajući im utjehu i mir. Neka ovi trenuci zajedništva u molitvi prođu dostojanstveno i u ozračju božićne radosti.
Ove godine na blagoslovu možete očekivati župnika Damira Ocrvirka, župnog vikara Marka Čolića, vlč. Anđelka Koščaka rektora Bogoslovije te bogoslove Ivana Mitra i Lea Langa.
Blagoslov obitelji odvijat će se prema rasporedu, a započinjemo ujutro u 9,00 sati, kratka stanka je od 14-15.

U nadi radosnih susreta, želimo Vam blagoslovljen Božić.

Vaši svećenici Damir i Marko, te ostali župni suradnici.

Raspored blagoslova možete preuzeti OVDJE

Možda će vas zanimati ...