Veselje ti navješćujem

veselje-ti-navjescujem-2016Dragi vjernici župe sv. Josipa i poštovani župni suradnici,

i ove nas godine raduje veselje koje se navješćuje zbog rođenja kralja u Betlemu. Ta radost odzvanja pukom kršćanskim već više od dvije tisuće godina te nas poziva da posebnom pozornošću osluškujemo glas mladoga Kralja koji nas potiče na izgradnju njegova Kraljevstva. Ono se izgrađuje po djelima navještaja njegove riječi, pravde, ljubavi, mira i zalaganja oko dobra bližnjega.

I dok Vam svima želimo obilje Božjega blagoslova za Božić i uspješnu Novu godinu, zahvaljujemo Vam na suradnji, vjerničkoj blizini i svakom daru vaših talenata ugrađenom u rast i zajedništvo naše župe.

Želeći Vam svako dobro, srdačno Vas pozdravljaju Vaši svećenici

Josip Mudronja, župni vikar                       Damir Ocvirk, upravitelj župe

 

Možda će vas zanimati...