Svjetski dan molitve za duhovna zvanja

Na četvrtu vazmenu nedjelju – nedjelju Dobroga Pastira, svjetski je dan molitve za duhovna zvanja.
Na misi u 9 sati s. M. Kristina Injić i s. M. Anamarija Vuković izvele su kratki mjuzikl “Bože moj, vodi me” o pozivu sv. Franje i bl. Marije Propetog Isusa Petković. Riječ je o predstavi poziva ovih dvaju velikih duhovnih likova i način na koji su oni velikodušno ostavili sve i krenuli hrabro i radosno za Kristom. To je ujedno i cilj ove predstave; pokazati djeci i odraslima kako je to kada se slijedi Krista, što to od nas iziskuje i što nam sve pruža. 
S. Kristina i s. Anamarija željele su tako obilježiti svjetski dan molitve za duhovna zvanja jer su i one dio njih, dio onih koje je Gospodin pozvao da ga slijede i to baš po primjeru sv. Franje i bl. Marije Petković. Zahvaljujemo sestrama na lijepom mjuziklu!
 
 

Možda će vas zanimati ...