PROSLAVA SVETKOVINE TIJELOVA i OPROŠTAJ OD ĐAKONA MARINKA GOLEKA

U četvrtak, 26. svibnja ove godine svečano smo proslavili svetkovinu Tijela i Krvi Kristove.

Svetu misu je predslavio preč. Marko Kovač, domaći sin naše Župe, uz koncelebraciju župnika Damira, kapelana Ivana,  vlč. Dodleka te đakona Marinka.

Nakon svete mise župnik Damir zahvalio je svima koji su na bilo koji način pomogli u organizaciji proslave tijelovske procesije, a posebnu zahvalu uputio je đakonu, vlč. Marinku Goleku koji se oprostio s našom Župom u kojoj je kroz jednu pastoralnu godinu  vršio svoj đakonski praktikum. U znak zahvalnosti đakonu Marinku je uručen križ koji resi naše župne prostorije kako bi ga uvijek podsjećao na našu župu sv. Josipa.

 

 

sSnapShot(42) SnapShot(52) SnapShot(64) SnapShot(66) SnapShot(78) SnapShot(104) SnapShot(129) SnapShot(149)

 

Možda će vas zanimati ...