Pripreme za Adventski sajam se nastavljaju…

Za vrijeme trajanja adventskog sajma u dvorištu, u prostoru župnog Caritasa održat će se tradicionalna božićna prodajna izložba.
Uz bogatu ponudu sezonske odjeće i obuće, također možete pronaći razne kućanske potrepštine, slike, igračke i crtiće za djecu, društvene igre, školske stvari te razne ostale sitnice. Vrijedni volonteri župnog Caritasa već tjednima marljivo pripremaju stvari za izložbu te vjerujemo da će svatko od vas pronaći nešto za sebe. Sav prihod prikupljen na izložbi, kao i na samom adventskom sajmu, namijenjen je za nabavu namirnica za pakete koje naši korisnici mjesečno primaju, ali i za ostale potrebe župnog Caritasa. Prodajna izložba ujedno je i prilika da pobliže upoznate rad i djelovanje našeg Caritasa što će, nadamo se, potaknuti mnoge od vas da se priključe Caritasovim volonterima. Radosno Vas očekujemo!

Damir David

Fotogalerija

Možda će vas zanimati...