Pripreme za Adventski sajam se nastavljaju…

“Hvalite Gospodina jer je dobar, pjevajte Bogu našem, jer je sladak; svake hvale On je dostojan.” (Psalam 147)
Zbor mladih “Sjaj” protekla dva mjeseca, svakog utorka, priprema nove božićne pjesme kojima će upotpuniti ugođaj Adventskog sajma. Naša proba izgledala je otprilike ovako: prvo bismo se upjevavali kako bi naš glas svakom probom mogao proizvesti dublje, više, niže odnosno čistije tonove. Nakon toga uslijedilo bi vježbanje soprana, alta i tenora. Vrlo smo zadovoljni svojim radom, jer danas možemo otpjevati puno više božićnih pjesama troglasno; što ćete imati priliku ćuti na Adventskom sajmu. Na kraju probe se pomolimo dragom Bogu zbog kojega se ujedno i sve ovo događa te kojemu želimo pjevati i svojom pjesmom približiti Ga svima ostalima.

Mario Šarec

Fotogalerija

Možda će vas zanimati...