Održana prodajna izložba župnog Caritasa

U subotu i nedjelju, 23. i 24. rujna 2017., održana je prodajna izložba župnog Caritasa. Ovoga puta posjetitelji su mogli izabrati, po vrlo pristupačnim cijenama, potpuno novu, nekorištenu sezonsku odjeću i obuću kao i razne kućanske potrepštine, ukrasne predmete, literaturu duhovnog sadržaja, slike, igračke za djecu te razne ostale sitnice.
Sav prihod prikupljen na prodajnoj izložbi namijenjen je za nabavu osnovnih prehrambenih namirnica za pakete koji naši korisnici mjesečno primaju.
Izložba je bila otvorena od 8 do 20 sati te je protekla u vedrom ozračju i ugodnom župnom druženju, a ujedno je to bila i prilika da posjetitelji pobliže upoznaju rad našeg župnog Caritasa.
Zahvaljujemo se svima koji su na bilo koji način doprinijeli u organizaciji i postavljanju naše izložbe te svima koji vjerno podržavaju rad našeg župnog Caritasa kao vidljivog djela konkretne ljubavi prema potrebitima.
Damir David
Fotogalerija

Možda će vas zanimati ...