Održana prodajna izložba župnog Caritasa

U nedjelju, 11. lipnja 2017., održana je druga ovogodišnja prodajna izložba župnog Caritasa. I ovoga puta, posjetitelji su mogli izabrati po vrlo pristupačnim cijenama iz bogate ponude sezonsku odjeću i obuću za nadolazeće ljetne mjesece, razne kućanske potrepštine, ukrasne predmete, literaturu duhovnog sadržaja, nakit, slike, igračke za djecu te razne ostale sitnice.
Kao i do sada, sav prihod prikupljen na prodajnoj izložbi namijenjen je za nabavu osnovnih prehrambenih namirnica za pakete koji naši korisnici mjesečno primaju.
Izložba je bila otvorena od 8.30 do 20 sati u prostoru župnog Caritasa, a protekla je u vedrom ozračju te ugodnom župnom druženju i zajedništvu. Zahvaljujemo svima koji su na bilo koji način sudjelovali ili podržali prodajnu izložbu kao jedan oblik djelotvorne kršćanske ljubavi prema potrebitima.

Damir David
Fotogalerija

Možda će vas zanimati...