Kolping-sastanak‏

U KolpingSastanak_2015_01.jpgpetak 13. veljače održan je sastanak Kolpinške obitelji sv. Josipa u dvorani bl. Alojzija Stepinca. Sastankom je ravnao predsjednik Kolpinške obitelji Miroslav Salopek. Sastanak je imao sljedeći dnevni red:

1. Uvodna molitva

2. Izvještaj o radu za razdoblje od početka godine do 13. veljače.

3. Dogovor i određivanje datuma korizmene duhovne obnove

4 . Plan rada do početka svibnja 2015. s naglaskom na prihvat gostiju iz Hoerstea 6. do  11 travnja.

5. Prijedlozi i ideje

6. Razno

7. Zaključna molitva.

Župnik Damir je zahvalio svim članovima Kolpinške obitelji za izniman doprinos radu i životu naše župne zajednice. Naši kolpingaši velika su podrška svećenicima u župnom pastoralu de se aktivno uključuju u sva župna događanja.

 

Možda će vas zanimati...