Kanonska vizitacija u župi

U ponedjeljak 3. ožujka u našoj župi bila je kanonska vizitacija. U ime našega Nadbiskupa, vizitaciju je obavio mons. dr. Josip Oslić, kanonik i katedralni arhiđakon. Vizitacija je započela u 11:30 molitvom u crkvi i pregledom župne kuće. Nakon toga Vizitator je pregledao župne matice i knjige, te je pročitan zapisnik kanonske vizitacije. Nakon obavljene vizitacije crkve, župnog ureda, knjiga i kuće, mons. Oslić u pratnji dekana Damira Baćuna i župnika Damira posjetili su samostan redovnica Klanjateljica Krvi Kristove, koji se nalazi na području župe. U samostanu ih je prilila s. Mirjana, poglavarica samostana.

Posljednja kanonska vizitacija u župi bila je 25. veljače 1970., a obavio ju je dr. Vilim Vnuk, proarhiđakon.