Howard Gospel Choir i zbor Izvor u crkvi Svetog Križa

Howard Gospel Choir of Howard University i zbor Izvor župe sv. Josipa održali su 8. veljače 2018. godine zajednički koncert u organizaciji Veleposlanstva SAD-a te svojim nastupima oduševili ispunjenu crkvu Svetog Križa u zagrebačkom Sigetu. Američki gospel i duhovna glazba odjekivali su pred brojnim vjernicima koji su radosno pljeskali na svaku novu pjesmu s repertoara. Naravno, oduševljenje je još više naraslo kada je ispred oltara stao “Izvor” otpjevavši pjesme “Vatra” i “Mesija”. Ovaj dugo iščekivani koncert konačno se ostvario, a dojmovi se još uvijek sliježu. Energije je bilo na pretek, emocija mnogo, međutim vremena malo da zahvalimo Bogu na zajedništvu koje smo osjetili.
Nakon četiri godine i dva nastupa sada se nadamo trećem susretu. Kako je to izgledalo uživo najbolje govore fotografije i snimke koje možete pogledati i na Facebook stranici zbora “Izvor”.

Martina Vazdar

Možda će vas zanimati ...