Duhovna obnova volontera Pučke kuhinje sv. Josipa‏

U DuhovnaObnovaVolontera_2015_5subotu 14. veljače održana je duhovna obnova za volontere Pučke kuhinje sv. Josipa. Dobrotom i gostoprimstvom sestara Klanjateljica Krvi Kristove, duhovna obnova je održana u njihovom samostanu na Tuškancu. Duhovnu obnovu predvodila je s. Ljubica, koja je i sama volonterka naše pučke kuhinje. Ona je govorila na temu evanđeoskog teksta iz Mk 6, 30-34 – Oni izvijestiše Isusa o svemu štu učinili i učili…

Nakon nagovora s. Ljubice, uslijedio je međusobni razgovor volntera u kojem su iznosili svoje dojmove n evanđeoski tekst i svoje iskustvo rasta u vjeri. Nakon toga slijedlo je euharistijsko klanjanje u samostanskoj kapeli. Svetu misu na kraju duhovne obnove predvodio je naš župnik Damir.

Svima se svidjela ova duhovna obnova koja je bila itekako potrebna za naš duhovni život. Lijepo je i korisno s vremena na vrijeme pronaći trenutke sabranosti i molitve, te obnoviti snagu za daljnje služnje bližnjima.

Možda će vas zanimati ...