Duhovna obnova za članove HVIDR-a Trešnjevka

U subotu 9. veljače održana je duhovna obnova za članove HVIDR-a Trešnjevka. To je već tradicionalna duhovna obnova koja prethodi blagoslovu zajedničkih prostorija HVIDR-e. Duhovnu obnovu održao je vlč. Ante Bojanić, đakon. U predavanju je govorio o molitvi. Započeo je temom o važnosti molitve te o vrstama molitava. Istaknuo je kako inicijativa za odnos s Bogom uvijek dolazi od njega. Bog je po svome Duhu nadahnitelj svake naše molitve i dobrog dijela.
Nakon duhovne obnove župnik Damir blagoslovio je zajedničke prostorije HVIDR-e na Ozaljskoj.
Već nekoliko godina traje lijepa suradnja s HVIDR-om. Organizira se godišnje hodočašće u Međugorje, zajednička molitva u prigodi obilježavanja žrtve Vukovara i Škabrnje, proslava obljetnice HVIDR-e i duhovne obnove. Za ovu suradnju zaslužan je predsjednik HVIDR-e Trešnjevka g. Slavko Validžić.

Možda će vas zanimati...