Blagoslov vjernika u njihovim domovima 2023.

BLAGOSLOV VJERNIKA U NJIHOVIM DOMOVIMA PASTORALNA GODINA 2022./23.

Za ovogodišnji pohod svećenika za blagoslov vjernika u obitelji i domovima potrebno je ispuniti  

obrazac prijave (koji se nalazi na dnu stranice). Onima kojima je nezgodno prijaviti se putem obrasca, mogu se prijaviti u Župnom uredu tijekom uredovnog vremena.

U blagoslovu obitelji sudjelovat će upravitelj župe Damir Ocvirk i župni vikar Mate Cikoja, a pohodit će samo one domove za koje su pristigle prijave isključivo do 20. prosinca 2022.

BLAGOSLOV VJERNIKA U OBITELJIMA BIT ĆE U RAZDOBLJU OD 2. DO 16. SIJEČNJA i OD 1. DO 11. VELJAČE 2023., a raspored će biti oglašen nakon prikupljenih prijava, odnosno u tjednu od 21. do 24. prosinca 2022.

Za one župljane koji se – zbog nekog razloga – ne osjećaju ugodno ili sigurno da im služitelj pohodi dom, bit će prema rasporedu ulica, upriličeno molitveno slavlje s blagoslovom u crkvi tijekom večernje svete mise u 19 sati.

PRIJAVE SU ZAVRŠENE

Možda će vas zanimati...