Proslava spomendana bl. Adolfa Kolpinga‏

Proslava spomendana Bl. Adolfa Kolpinga‏‏U srijedu 4. prosinca proslavili smo spomendan bl. A. Kolpinga, utemeljitelja Društva djetića i Kolpinške obitelji koja se nadahnjuje na njegovu životu i socijalnom djelovanju u Crkvi. Ovim spomendanom naša Kolpinška obitelj sv. Josipa završila je svoju mjesečnu duhovnu obnovu u svojim obiteljima, moleći za osobne, župne i crkvene potrebe i nakane. Svetu misu predvodio je župnik Damir, uz sudjelovanje članova Kolpinške obitelji. Već tradicionalno kolpingaši su ušli u crkvu predvođeni kolpinškom zastavom, svijećom i Kolpingovom slikom.

Župnik se je u propovijedi osvrnuo na lik bl. Klopinga i našeg poslanja u Crkvi.

Nakon mise uslijedilo je kraće druženje na koje su bili pozvani i predstavnici svih zajednica koje se okupljaju u našoj župi. Tako smo ponovno posvjedočili važnost župnog i crkvenog zajedništva.

Galerija slika:

Možda će vas zanimati ...