Proslava majčinog dana 2013

Župna zajednica, u organizaciji Liturgijske skupine „Djeca bl. Marije Petković“ i Kolpinške obitelji, 5. svibnja proslavila je Majčin dan. Djeca su sve okupljene, a posebice majke, razveselila prigodnim programom koji su pripremila u zajedništvu sa svojom voditeljicom Evom Salopek Bijelčić. Cijeloj proslavi glazbenu potporu svojim zvonkim glasovima dao je dječji zbor „Anđeli s Trešnjevke“ koje vodi Juraj Ivanić.

Program je započeo u 15.30 sati u crkvi te se nastavio zajedničkim druženjem u dvorani ispod crkve uz roštilj, kolače i tombolu. Sav prihod od tombole prikupljen je za potrebe i aktivnosti djece i mladih u župi. Izvedbu najmlađih svojom je kamerom zabilježio Vladimir Božićević te svi zainteresirani mogu izvedene recitacije, igrokaz i pjesme pogledati na župnom youtubeu. Majčin dan službeno se obilježava druge nedjelje u svibnju.

Majkama – s ljubavlju!

… Njezina mudrost nije mudrost umnih ljudi.
Njezina je mudrost u srčanosti.
Njezina hrabrost nije usporediva sa hrabrošću junaka,
jer za nju ne postoje pobjede ni porazi.
Ona je iznad njih.
Za nju postoji samo ljubav. …

(Preuzeto iz programa Liturgijske skupine „Djeca bl. Marije Petković“)

Yvonne Kos

Možda će vas zanimati...