Obitelj za obitelj

Dragi župljani,

kao vjernici, pozvani smo u svako doba, a naročito u korizmeno vrijeme odricanja, misliti na bližnje. I to ne samo na svoju užu obitelj i prijatelje, nego i na one koji su u potrebi, usamljeni, nemoćni… Upravo zato, na temelju prošlogodišnje uspješne akcije, župni Caritas ponovno pokreće korizmenu akciju ”Obitelj za obitelj” računajući još jednom na otvoreno srce župljana prema potrebitima.

Akcija je zamišljena tako da jedna obitelj napravi, prema svojim vlastitim mogućnostima i željama, paket s osnovnim prehrambenim namirnicama te higijenskim i kućanskim potrepštinama za drugu obitelj naše župe koja je u potrebi. Namirnice i ostale potrepštine prikupljat će se tijekom nedjeljnih misa i pobožnosti križnog puta (utorkom i petkom) u za to predviđenoj košari u predvorju crkve.

Akcija traje do Cvjetnice (25. ožujka) kako bi paketi prije Uskrsa mogli biti podijeljeni najpotrebnijima.

Od srca se unaprijed zahvaljujemo na svakom Vašem daru!

Caritas župe sv. Josipa