Križni put za djecu na Ksaveru

UKrizniPutKsaver2014_1 nedjelju 6. travnja dio ministranata i djece iz Liturgijske grupe bl. M. Petković, u pratnji roditelja, đakona Ivana i župnika Damira sudjelovali su na križnom putu za djecu na zagrebačkom ksaveru.

Krenuli smo zajedno gradskim prijevozom do Ksavera. Nakon zajedničkog fotografiranja na ulazu u perivoj gdje se nalaze postaje križnoga puta, uputili smo se u crkvu sv. Franje Ksaverskoga, poznatog i velikog misionara. U crkvi nam je župnik kratko predstavio život sv. Franje Ksavera. U pobožnosti križnoga puta pridružila su nam se još djece iz župe koji su stigli s roditeljima.
Naša župa bila je zadužena pročitati tekst 13. postaje. Taj tekst su pročitali Lana i Domagoj.
Nakon križnog puta župnik nas je počastio sladoledom, te smo se ponovno tramvajem vratili pred našu crkvu sv. Josipa.

Možda će vas zanimati...