Održana prodajna izložba župnog Caritasa

U subotu i nedjelju, 25. i 26. ožujka, održana je prodajna izložba župnog Caritasa. U raznovrsnoj ponudi posjetitelji su mogli izabrati, po pristupačnim cijenama, sezonsku odjeću i obuću kao i razne kućanske potrepštine, ukrasne predmete, literaturu duhovnog sadržaja, nakit, slike, igračke za djecu te razne ostale sitnice.

Sav prihod prikupljen na prodajnoj izložbi namijenjen je za nabavu osnovnih prehrambenih namirnica za pakete koje mjesečno primaju naši korisnici. Izložba je bila otvorena od 8 do 20 sati u prostoru župnog Caritasa, a protekla je u vedrom ozračju te ugodnom župnom druženju i zajedništvu.

Zahvaljujemo svima koji su na bilo koji način sudjelovali ili podržali prodajnu izložbu kao oblik djelotvorne kršćanske ljubavi prema potrebitima.

Možda će vas zanimati ...