Križni put za djecu na Ksaveru

Na 5. korizmenu nedjelju, 2.4.2017. naša župa je, i ove godine, sudjelovala na već tradicionalnom “dječjem” križnom putu na Ksaveru na kojemu sudjeluju djeca osnovnoškolske dobi našeg trešnjevačkog dekanata.
Ove godine naša župa bila je voditelj križnog puta. Križni put predmolio je naš kapelan, vlč. Josip Mudronja, a molitve na postajama čitala su djeca iz župa našeg dekanata. Ispred naše župe, na križnom putu sudjelovala su djeca liturgijske grupe “Djeca bl. Marije Petković”, dječji zbor “Iskrice” i naši ministranti, uz pratnju roditelja i voditelja zajednica.

Po završetku križnog puta osvježili smo se sladoledom, zahvaljujući našem župniku, te smo se radosni uputili svojim kućama s Isusom u srcima.

Renata Gašpar