Duhovna obnova za volontere pučke kuhinje sv. Josipa‏

U Duhovna obnova za volontere pučke kuhinjesubotu 1. veljače održana je duhovna obnova za volontere naše Pučke kuhinje u samostanu sestara Klanjateljica Krvi Kristove u Podsusedu. Voditeljice duhovne obnove bile su s. Mirjana i s. Ljubica, klanjateljice koje žive u samostanu na području naše župe, a i same pomažu u Pučkoj kuhinji.

Tema susreta je bila odnos prema Božjoj riječi i kako nas ona zahvaća u svakodnevnici života. Sudionici su s Božjom riječju šetali, nosili ju, čitali, razmatrali i dijelili svoja iskustva. Sestre su program temeljile na metodi biblio-drame, uz biblijski tekst iz Ivanova evanđelja o ozdravljenju bolesnika kod hramskog kupališta.

Duhovna obnova je završila svetom misom koju je predvodio župnik Damir i ručkom kojim su nas počastile časne sestre.

Svi sudionicu duhovne obnove bili su iznimno zadovoljni ponuđenim programom, otvoreni za dijeljenje iskustva, radost zajedništva i molitvu.

Možda će vas zanimati ...