Proslava prvog rođendana pučke kuhinje sv. Josipa‏

Proslava prvog rođendana pučke kuhinje Sv. JosipaU četvrtak 5. prosinca proslavili smo prvi rođendan pučke kuhinje u našoj župi. Proslava je započela sv. misom koju je predvodio župnik Damir. Sveta misa bila je prigoda u kojoj smo zahvalili Bogu na njegovom nadahnuću za ovo divno djelo ljubavi, potom na svim volonterima koji nesebično pomažu najpotrebnije, svim dobročiniteljima i korisnicima pučke kuhinje. Na misi su sudjelovali svi volonteri i korisnici kuhinje. Nakon mise u kojoj smo hvalili Boga i zahvaljivali mu na daru providnosti što nas nije ostavio ni u jednom trenutku bez svoje pomoći, zahvalili smo i idejnim začetnicima vlč. Jakovu, Karolini i Saši.

Nakon podijele hrane, uslijedilo je zajedničko druženje volontera i korisnika kuhinje, uz kolače koje su ispekle volonterke te čaj i kuhano vino.

BOGU HVALA I SVIMA KOJI PODRŽAVAJU NAŠU PUČKU KUHINJU. TIJEKOM OVIH GODINU DANA PODIJELJENO JE VIŠE OD 34,000 TOPLIH OBROKA.

Galerija slika:

Možda će vas zanimati...