Pripreme za Adventski sajam se nastavljaju…

Kao i ostale župne zajednice i zbor “Izvor” je u punim pripremama za Adventski sajam Župe sv. Josipa. I ove godine pod geslom “Da svi budu jedno” ponovno se okupljamo, pripremamo za dolazak malog Isusa te pomažemo župnom Caritasu i Pučkoj kuhinji sv. Josipa. “Izvor” je tako za sajam donirao po 25 primjeraka “Izvor” i božićnog albuma koje će posjetitelji sajma moći nabaviti na štandu ministranata. Također, iz Izvorovih šalica moći će se kušati fino kuhano vino i čaj koje će pripremati članovi Kolpinga, a bit će tu hot-doga, kobasica, fritula i palačinki. Sve to zbor će začiniti svojim poznatim adventskim pjesmama poput “Vrijeme nam preljubljeno” i “Visom leteć”, u nedjelju 17.12. u od 18.00 do 18.45 sati. Pridružite nam se na sajmu, pomognite onima u potrebi i zapjevajte s nama kako bi “svi bili jedno u svezi ljubavi”.

Martina Vazdar

Fotogalerija

Možda će vas zanimati...