Godišnji blagoslov vjernik i njihovih domova 2020./2021.

GODIŠNJI BLAGOSLOV VJERNIKA I NJIHOVIH DOMOVA

PASTORALNA GODINA 2020./21.

(raspored i popis ulica prema prijavama na mrežnoj stranici Župe)

Ovogodišnji blagoslov vjernika i njihovih domova odvija se su posebnim uvijetima. Služitelji Župe pohodit će samo one vjernike koji su se prijavili za blagoslov. U pohodu obiteljima i vjernicima možete očekivati župnika Damira, kapelana Marka ili đakona Višeslava.

Svakoga dana – prema rasporedu ulica – bit će i molitveno slavlje s blagoslovom vjernika u crkvi s početkom u 17,30 sati – za one župljane kojima nije ugodno ili moguće primiti svećenika u svoj dom.

Neka prostorija u kojoj će se moliti bude provjetrena, a svi sudionici molitve obvezni su nositi zaštitne maske za lice na ispravan način. Ukoliko netko ima simptome bolesti Covid-19 ili je u nužnoj samoizolaciji, neka na vrijeme otkaže pohod svećenika u svoj dom.

Možda vam se sviđa...