Proslava sv. Nikole u našoj župi

Proslava Sv. Nikole u župi Sv. Josipa 2013 Našu je župu sv. Nikola posjetio nekoliko puta. Prvi puta nakon mise zornice, razveselivši sve nazočne vjernike finim čokoladnim bombonima. Potom je došao i navečer na promociju novog CD-a zbora “Izvor”, darujući nove cd-je i slatkiše.

Središnja proslava blagdana sv. Nikole bila je u nedjelju 8. prosinca nakon mise u 9 sati. Članovi liturgijske skupine bl. M. Petković pripremili su prigodni igrokaz, a sv. je Nikola podijelio poklone svoj nazočnoj djeci.

Poslijepodne održano je adventsko druženje za starije župljane. Njima je darovan predivan splet dječjeg igrokaza, recitacija i pjesme. Za igrokaz i recitacije bila su zaslužna djeca iz liturgijske grupe bl. M. Petković, za pjesmu pjevači i svirači iz zbora “Sjaj”, a za neizostavnu tombolu s prestižnim nagradama bili su zaduženi članovi Kolpinške obitelji. I naravno, na kraju je ponovno sv. Nikola razveselio sve nazočne župljane koji su se odazvali i time gradili tako važno župno zajedništvo.

Galerija slika:

Možda će vas zanimati ...