Prodajna izložba župnog Caritasa

U subotu i nedjelju, 26. i 27. rujna, održat će se prodajna izložba župnog Caritasa. Pripreme za izložbu u punom su jeku. Vrijedni volonteri marljivo rade na sortiranju pristigle odjeće i obuće kao i na samom uređenju prostora župnog Caritasa. I ovaj puta za vas pripremili smo bogati asortiman nove, sezonske odjeće i obuće. U raznovrsnoj ponudi i po povoljnim cijenama moći ćete izabrati i razne kućanske potrepštine, školski pribor, ukrasne predmete, duhovnu literaturu, nakit, slike, igračke za djecu te razne ostale sitnice. 

Vjerujemo da će svatko od vas pronaći nešto za sebe.

Sav prihod prikupljen na izložbi, namijenjen je za nabavu namirnica za pakete koje naši korisnici mjesečno primaju, ali i za ostale potrebe župnog Caritasa.

Ujedno je to i prilika da pobliže upoznate rad i djelovanje našeg Caritasa te ovim putem pozivamo odvažne mlade ljude, raspoložive za djelatnu ljubav prema bližnjemu u potrebi i svojoj župnoj zajednici da se priključe volonterskom radu u našem Caritasu.

Izložba će biti otvorena od 8.30 do 20.30 sati u prostoru župnog Caritasa.

Radosno vas očekujemo!

Damir David, voditelj župnog Caritas

Možda će vas zanimati ...