Godišnji blagoslov vjernika i njihovih domova 2023.

Služitelji Župe pohodit će samo one vjernike koji su se prijavili za blagoslov. U pohodu obiteljima i vjernicima možete očekivati župnika Damira i kapelana Matu u razdoblju od 9 do 14 sati i od 16 do 19 sati.

Svakoga dana – prema rasporedu ulica – bit će i molitveno slavlje s blagoslovom vjernika u crkvi s početkom u 19 sati – za one župljane kojima nije ugodno ili moguće primiti svećenika u svoj dom.

Neka prostorija u kojoj će se moliti bude provjetrena, a svi sudionici molitve, ako žele, mogu nositi zaštitne maske za lice. Ukoliko netko ima simptome bolesti Covid-19 ili je u nužnoj samoizolaciji, neka na vrijeme otkaže pohod svećenika u svoj dom.

(raspored i popis ulica prema prijavama na mrežnoj stranici Župe)

Prema unaprijed najavljenom rasporedu, naknadni blagoslov bit će od 7. do 11. veljače, a prijave su od 15. do 31. siječnja 2023. (ako se netko nije do sada prijavio).

Možda će vas zanimati ...