Duhovna obnova za članove mješovitog zbora‏

Duhovna obnova za članove mješovitog zbor‏aU subotu 30. studenoga održana je duhovna obnova za članove mješovitog zbora naše župe. Sudionici obnove okupili su se u 9 sati kod crkve i zajedno krenuli prema Lužnici, gdje se održala jednodnevna duhovna obnova. Duhovnu obnovu predvodio je župnik Damir, na temu “Povjerovali smo ljubavi”. Župnik je članove zbora poveo na duhovno putovanje Starim zavjetom od Abrahamove vjere, preko Mojsijevog povjerenja i Božjeg obećanja o novoj zemlji sve do Novoga saveza sklopljenog Isusovom smrću i njegovog obećanja o vječnom Božjem kraljevstvu.

Članovi zbora lijepo su pripremili i zajedničko druženje oko bratskog stola, koji nas je uveo u slavlje sakramenta Pokore i Euharistije kao krune susreta.

Na kraju duhovne obnove članovi zbora dobili su poslanje međusobne molitvene podrške, izvlačeći listiće s imenima za koga će moliti.

Duhovna obnova bila je znakoviti uvod u vrijeme adventa i zajedničke  priprave za Božić.

Galerija slika:

Možda će vas zanimati ...