Dječji ljetni kamp Cerina 2017.

U organizaciji Kolpinške obitelji sv. Josipa, od 17. do 24. kolovoza 2017. godine održan je dječji ljetni kamp na Cerini u Samoborskom gorju. Na kampu je sudjelovalo 13 djece koji su aktivni u našoj župi tijekom cijele godine. Tjedni program kampa kroz razne aktivnosti osmislili su naši župni animatori. Tako je svaki dan bilo i molitve i kućanskih poslova, a kroz zabavne radionice djeca su naučila o sv. Josipu i povijesti naše župe. Preostalo vrijeme bilo je ispunjeno društvenim igrama, pjesmom, plesovima te šetnjama kroz prirodu.
U nedjelju je na Cerini naš vlč. kapelan Josip služio svetu misu na kojoj su sudjelovala djeca i njihove obitelji koje su došle na zajedničko druženje u prirodi.
Za dobru prehranu naše djece i mladih pobrinuo se g. Miroslav Salopek uz pomoć bračnog para Pugar.
Mirta Fekeža

Fotogalerija

Možda će vas zanimati ...