Promocija novog Izvorovog glazbenog albuma “Live 20 godina”‏

Promocija novog albuma zbora Izvor "Live 20 godina"U petak 6. prosinca, u obiteljskom i prijateljskom ozračju, predstavljen je novi glazbeni album zbora Izvor, snimljenog u prigodi koncerta o 20. obljetnice postojanja u dvorani Studenskog centra. Promocija se održala, uz prigodni koncert s pjesmama iz albuma, u dvorani Augustina Holija, koja je bila posebno lijepo urešena za ovu prigodu. Svi su radosno prihvatili ovaj novi glazbeni album, čestitajući Izvoru na ustrajnosti i kvalitetnom pjevanju. Nakon prvog dijela promocije, zboraši su otpjevali dvije pjesme polaznicima kateheze o Deset zapovijedi. Nakon toga se druženje nastavilo u zajedništvu pjesme, druženja i prigodnog domjenka.

Tijekom nedjeljne svete mise 8. prosinca, župna je zajednica, zajedno sa “Izvorom” zahvalila na 20 godina postojanog pjevanja zbora na nedjeljnoj euharistiji u 11,30 sati i u životu župe.

ČESTITAMO “IZVORU” I ZAHVALJUJEMO NA PREDIVNOM DARU NOVOG CD-a.

Galerija slika:

Možda će vas zanimati ...